Najnowsze komentarze
  Polub nas na Facebooku
  Newsletter
  Wpisz swój adres email, a otrzymasz informacje o wydarzeniach i zniżkach.
   

  NASZA HISTORIA

   

  Przestrzeń przeznaczona do Twoich potrzeb, gdy szukasz odpowiedniej sali na swoje szkolenie, warsztaty, trening, spotkanie czy sesję coachingową.

  2014

  Przeprowadzka

  W 2013 roku w Fundacji 11 Muz Innowacje w Kulturze narodził się pomysł i potrzeba zmiany siedziby ze względu na rozwój działań szkoleniowych. Po obejrzeniu kilku miejsc w Łodzi zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do Business Centre Pracownia 1113. Poczuliśmy, że to będzie to miejsce – The Miejsce.
   
  W maju 2014 przewieźliśmy swoje rzeczy (nie było ich dużo biorąc pod uwagę zmianę z 24 m kw na blisko 140 m kw) i rozpoczęliśmy działania związane z umeblowaniem sal. Po wielu rozmowach do późna ze współpracującymi trenerami, z uwzględnieniem wszelkich uwag kupiliśmy sofy, stoły, stoliki, krzesła, worki sako, regały i inne niezbędne rzeczy. Kolejne miesiące upłynęły na jednoczesnym prowadzeniu szkoleń i składaniu, skręcaniu mebli oraz ich lakierowaniu. Cały zespół był zaangażowany. Oprócz mebli zadbaliśmy również o dodatki – pojawiły się zasłony, kubeczki, kwiaty i indywidualne pudełka, w których każdy może schować swoje rzeczy.
  blog8
  2015

  WYNAJEM

  blog5
  Jaki był pierwszy pomysł na przestrzeń zwaną obecnie The Miejsce? Otóż, na początku nasze sale zostały zaaranżowane pod kątem prowadzenia biura coworkingowego. W ramach tego współpracowaliśmy z osobami z Cohabitatu oraz z absolwentami 11 Muz – freelancerami. Każdy ma jednak swoje potrzeby i oczekiwania. W naszym zespole trenerskim zrodziła się potrzeba udostępniania przestrzeni na szkolenia i warsztaty.
   
  I tak też się stało. W 2015 roku po raz pierwszy zaczęliśmy wynajmować sale na szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe. Dzięki temu poznaliśmy i poznajemy przy każdej kolejnej okazji preferencje, gusta, upodobania, a przede wszystkim drugiego człowieka, z którym mamy przyjemność współpracować.
  2016

  The Miejsce


  services1
   

  W 2016 roku zrodziła się w nas potrzeba wydzielenia przestrzeni szkoleniowej pod własną nazwą, tak by każdy, kto podejmuje z nami współpracę mógł w szybki sposób zidentyfikować swoje potrzeby.


  services1
   

  Pewnego dnia zaczęliśmy wspólnie zastanawiać się nad charakterem naszej nowej marki – kim jesteśmy, co robimy i dlaczego jest to dla nas ważne? Aby ustalić szczegóły zrobiliśmy burzę mózgów.


  services1
   

  W jej wyniku powstało The Miejsce – nowa nazwa, nowy charakter przestrzeni szkoleniowej, którą chcemy Wam udostępniać na szkolenia, warsztaty, wydarzenia, spotkania biznesowe, sesje coachingowe lub jako biuro.

  2017

  Rozwój, kreatywność

  Czas na rozwój w 2017 roku. Aby ułatwić naszą współpracę, pracujemy od początku roku nad nową stroną internetową poświęconą przestrzeni szkoleniowej The Miejsce. Pod koniec poprzedniego roku wybraliśmy szablon do strony, to nie był prosty wybór… W między czasie zrobiliśmy zdjęcia sal. Staraliśmy się, aby oddawały charakter przestrzeni, mamy nadzieję, że będziecie w stanie sami ocenić, odwiedzając nas na Piramowicza 11/13.
   
  Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration. Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI. Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.
  Wizytówki w The Miejsce

  ZESPÓŁ

   

  Przedstawiamy osoby, które na co dzień pracują w The Miejscu.

  Miło nam Cię gościć w The Miejscu, zapraszamy do naszej siedziby w ŁodziZobacz sale